HISTORIE KOBIECE

Fotografuję kobiety ponieważ uważam, że są piękne. Kobiecość jest jak najgłębszy ocean, jak najwyższa góra, najbardziej dziewiczy las, najbardziej spragniona wody pustynia. Spotkanie z inną kobietą jest jak spotkanie z innym kosmosem – z jednej strony jesteśmy tak różne, choć gdzieś tam w głębi bardzo do siebie podobne. Takie spotkania są dla mnie żródłem nieustającej inspiracji i zachwytu. Dlatego do nich wracam i uparcie szukam. W fotografii szukam przede wszystkim prawdy. Głęboko fascynuje mnie ludzka dobroć i piękno dlatego tych właśnie wartości szukam w drugim człowieku.

Wiem, że powody, dla których piszecie do mnie pytając o sesję są bardzo różne. Do każdej sesji podchodzę bardzo indywidualnie, jestem otwarta na Wasze potrzeby i motywację. Chcąc jednak trochę przyblizyć Wam charakter mojej pracy oraż możliwości, które oferuję moje sesje podzieliłam następująco:

Kobieca sesja portretowa – kiedy potrzebujesz klasycznego portretu. Podczas takiej sesji staram się pokazać jak najbardziej Twoją niepowtarzalność i piękno. Zdjęcia z takiej sesji możesz wykorzystać do promocji swoich działań lub by podarować swoim bliskim.

Kobieca sesja “Twoja Historia” – to sesja szczególnie mi bliska, ponieważ jest to rodzaj opowieści o Tobie w danym momencie Twojego życia. Może być ona zapisem tego co jest dla Ciebie ważne (np. ciąża), może być swojego rodzaju ceremonią czy rytuałem, który uzupełnia moment przejścia (np. rozpoczęcie nowego etapu życia), lub w ujęciu bardziej artystycznym symbolicznym zapisem emocji, które bywają dla nas trudne.
Kobieca sesja sensualna – to sesja, która może być traktowana bardzo wielowymiarowo.  Może być głębokim spotkaniem z samą sobą, swoją kobiecością i zmysłowością. Może mieć też wartość terapeutyczną. Sam charakter sesji sensualnej, inaczej nazywaną sesją buduarową, stawia nas w sytuacji większej intymności i otwarcia na drugą osobę.  Podczas takiej sesji kluczowe jest wzajemne zaufanie, dlatego podchodzę do nich ze sczególną delikatnością, tworzę przestrzeń, w której to Ty decydujesz jak bardzo chcesz się otworzyć.

"Oniryczne ujęcia i zmysłowe kolory na fotografiach Alicji zachwycają mnie od dawna. Alicja swym czujnym i wrażliwym wzrokiem potrafi wydobyć piękno i magię z naturalnych, codziennych scenerii." /Kinga/

SESJA MINI

650zł

 • do 2h fotografowania
 • 7 wybranych ujęć poddanych autorskiej obróbce i przygotowanych do druku
 • każde dodatkowe ujęcie 50zł/szt

SESJA MIDI

850zł

 • 2-3h fotografowania
 • 15 wybranych ujęć poddanych autorskiej obróbce i przygotowanych do druku
 • 15 wydruków wybranych ujęć w formacie do 21x15cm
 • każde dodatkowe ujęcie 40zł/szt

SESJA MAXI

1200zł

 • 3-5h fotografowania
 • 25 wybranych ujęć poddanych autorskiej obróbce
 • 25 wydruków wybranych ujęć w formacie do 21x15cm
 • piękny album w naturalnej oprawie (10 rozkładówek)
 • każde dodatkowe ujęcie w cenie 30zł/szt

Dodatkowo możesz u mnie zamówić:

♡  wykonane przeze mnie z największą starannością zdjęcia na deskach

♡  wielkoformatowe wydruki na papierze

  przygotowane i zedytowane przeze mnie fotoalbumy oraz fotoksiążki 

♡  do każdej sesji wykupionej w prezencie dołączam ręcznie robione zaproszenie 

Jeśli w mojej ofercie nie znalazłaś tego czego szukasz lub masz swoją wizję sesji napisz do mnie a z pewnością uda nam się przygotować coś specjalnie dla Ciebie.